Новости и обавештења

Најновије вести са Електронског факултета у Нишу

Посета Електронском учесника Ерасмус+ пројекта “The Da Vinci Code”

У уторак, 31. маја, Електронски факултет су посетили ученици и наставници Техничке школе из Књажевца, домаћини Ерасмус+ пројекта “The Da Vinci Code”.
Image
Представници Техничке школа из Књажевца посетили су Ниш и Електронски факултет у склопу Ерасмус+ пројекта “The Da Vinci Code” и том приликом довели своје госте, ученике и наставкине из Италије, Бугарске, Португалије и Румуније.

Овом приликом гостима Електронског је приређено предавање и радионица са темом „Incorporation of NI MyDAQ in Electric Circuits“, коју је одржала проф. др Биљана Стошић.

У реализацији су учествовали и наставници и сaрадници Катедре за телекомуникације и чланови IEEE MTT-S Chapter-а.

На крају предавања, захваљујући подршци IEEE Women in Engineering Affinity Group-е, приређен је квиз изненађења за све ученике. Они са најбољим резултатима на квизу, тројица ученика из Италије, кући су понели награде.

Основни подаци

e-mail: efinfo@elfak.ni.ac.rs