Новости и обавештења

Најновије вести са Електронског факултета у Нишу

Обавештење о презентацијама компанија током конференције IcEtran 2024

Током конференције IcEtran 2024  која се ове године одржава на Електронском факултету биће организоване презентације компанија учесника конференције за студнете нашег факултета.

Image
Конференција IcEtran је најзначајнија национална конференција у области електротехнике и рачунарства на којој ове године по први пут учешће имају еминентне компаније које послују у Србији.

Прилика је да студенти уживо учествују на презентацијама следећих компанија: Siemens, ABB, Bending Spoons, Philip Moris International, Johnson Electric, Integrated Micro-Electronics, HS Devices, Veriest, RCM Technologies Engineering, Elektrozapad, Schneider Electric Hub.

Овом приликом ћете бити у прилици да чујете све о најновијим пословима у струци, могућностима запошљавања и стручних пракси, као и да уживо питате представнике ових компанија све што вас интересује.
Распоред презентација компанија за студенте (од 11.00 до 12.30 сати):

Амфитеатар А1

Siemens