Pet studenata sa Elektronskog fakulteta dobitnici gradskog priznanja

Najboljim studentima Univerziteta u Nišu, u petak 25. januara, určene su nagrade, u Gradskoj kući.

dodela-1-gradska-kuca-2019

Nagrade su najpre dodeljene najboljim studentima koji još uvek studiraju, a među 12 nagrađenih studenata svih niških fakulteta našao se i Ivan Damnjanović, student Elektronskog fakulteta u Nišu.
Priznanja su studentima uručili predsednik Skupštine Grada Niša mr Rade Rajković i rektor Univerziteta prof. dr Dragan Antić.

dodela-2-gradska-kuca-2019

Odlukom Grada Niša nagrađeni su i diplomirani studenti koji su tokom studiranja imali najviše ocene. Njima je pripala plaketa, novčani iznos i zlatnik sa likom Cara Konstantina.
Nagrađeni studenti sa našeg fakulteta u ovom segmentu su, Nikola Krstić, Anđela Antić, Ivana Kostić i Lazar Ljubenović.

Čestitamo!