11. IEEESTEC konferencija [video materijal]

U nedelji obeležavanja Dana Elektronskog fakulteta, četvrtak je bio u znaku 11. konferencije studentskih projekata IEEESTEC.

Kao i svake godine, ova konferencija je i sada ispunila sva očekivanja. Amfiteatar A2 bio je mali da primi sve zainteresovane studente, srednjoškolce, ali i osnovce, koji su hteli da prisustvuju ovoj svečanosti, ali i radionicama koje su organizovali predstavnici konferencije.

ieeestec-2018

Ove godine prezentovano je 85 radova autora iz Srbije i inostranstva iz oblasti računarstva, elektronike, automatike, mikroelektronike, telekomunikacija i elektroenergetike. Najbolji su nagrađeni, a svečanost je uveličao i akademik Ninoslav Stojadinović.

Gosti iz srednjih i osnovnih škola su imali mogućnost da u radionicama, postavljenim u Centru za inovativno preduzetništvo mladih na našem fakultetu, uz pomoć stručne pomoći asistenata i profesora, nauče neka nova znanja i veštine.

Atmosferu 11. konferencije studentskih projekata IEEESTEC možete videti na sledećem linku.

ieeestec-video-2018.