Brucoši, dobrodošli!

Na Elektronskom fakultetu u Nišu podeljeni su indeksi novoj generaciji studenata. Svečana dodela održana je u prepunom amfitetru A1, čime je fakultet još jednom potvrdio da je u poslednjih nekoliko godina neprikosnoven po broju brucoša.

brucosi-2018-2019

Dekan elektronskog fakulteta, prof. dr Dragan Janković, poručio je brucošima da su postali deo jedne velike porodice, te im poželeo dobrodošlicu, uz nadu da su među njima budući profesori na mnogim svetskim univerzitetima. On je, takođe, poručio studentima da se nada da će za četiri godine na istom ovom mestu dobiti i svoju prvu akademsku diplomu.

Nastava za brucoše, koji su pored indeksa dobili i majice fakulteta, a studentkinje i ružu dobrodošlice, počinje u ponedeljak 1. oktobra.