Konkurs za upis u prvu godinu OAS u drugom roku

Elektronski fakultet u Nišu u drugom konkursnom roku za upis u prvu godinu studija školske 2018/2019. godine na

OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE

Studijski program ELEKTROTEHNIKA I RAČUNARSTVO

sa modulima:

upisuje na preostalih 6 mesta samofinansirajuće studente i studente čije će se studije finansirati iz budžeta Republike Srbije u okviru Programa afirmativnih mera upisa.

Za upis se mogu prijaviti lica koja imaju srednje obrazovanje u četvorogodišnjem trajanju.

Prijavljivanje kandidata je 3, 4. i 5. septembra 2018. godine.

Svi kandidati koji konkurišu za upis u I godinu osnovnih akademskih studija polažu prijemni ispit iz Matematike.

Prijemni ispit se polaže 07.09.2018. godine.

Upis kandidata iz afirmativnih grupa vršiće se saglasno Odluci Vlade Republike Srbije i uputstvima resornog ministarstva.

Školarina za samofinansirajuće studente iznosi 89.000,00 dinara i može se platiti u 8 mesečnih rata.

Školarina za studente strane državljane iznosi 2.000 evra.

Postupak upisa studenata u drugom konkursnom roku sprovodi se u skladu sa opštim uslovima Konkursa za upis studenata u prvu godinu studijskih programa osnovnih strukovnih, osnovnih akademskih i integrisanih akademskih studija na fakultetima Univerziteta u Nišu za školsku 2018/2019. godinu.

Za sve dodatne informacije zainteresovani kandidati mogu se obratiti Službi za studentska pitanja:

telefon: 018/529-623

Konkurs za upis u prvu godinu OAS Elektronskog fakulteta u drugom konkursnom roku možete preuzeti ovde: Konkurs.

Provera podataka

Budući studenti, ovde možete proveriti ispravnost svojih podataka na osnovu JMBG-a i broja prijave. Podaci će biti dostupni najkasnije 48 časa nakon prijavljivanja na šalteru. Ukoliko pretraga ne nalazi Vaše podatke, moguće je da je upisan pogrešan JMBG. Molimo Vas da sve uočene nepravilnosti prijavite na telefon (018) 529-623.

Pošalji