• Зашто Електронски факултет у Нишу?

Електронски факултет у Нишу представља врхунску образовну и научноистраживачку организацију и институцију од посебног друштвеног интереса која успешно прати развој електротехнике и информационо-комуникационих технологија у свету рачунарства.

• Бруцоши, добродошли!

На Електронском факултету у Нишу подељени су индекси новој генерацији студената. Свечана додела одржана је у препуном амфитетру А1, чиме је факултет још једном потврдио да је у последњих неколико година неприкосновен по броју бруцоша.

• Признање из Иванић - Града

Наставник Електронског факултета из Ниша, доц. др Љубомир Врачар, добитник је две Златне плакете на овогодишњој 5. Изложби иновација Иванић - Град.

Обавештења за студенте

Обавештења за запослене

Објављен календар активности за други уписни рок

Објављен је распоред дешавања (календар активности) свих догађаја везаних за упис студената у прву годину Основних академских студија за школску 2018/2019. годину у другом уписном року.

Распоред свих важних догађаја везаних за упис можете да погледате на овој страни:

Други уписни рок 2018 - Календар дешавања

@ElfakMail

Molimo Vas da koristite sledeći link za pristup webmailu:

WEBMAIL

Studenti i ostali. Sutra na ELFAK-u #gigatronmasters https://t.co/Yn5Dz1gUyE
Milos Stamenovic je OOO do 25.5.2017. Hvala
U 2017-toj ce bit neophodan SSL sertifikat https://t.co/wZoghx1u0l

Вип студент

vip

Aкредитација

Сви студијски програми Електронског факултета су акредитовани од стране Комисије за акредитацију и проверу квалитета Министарства просвете Републике Србије

grb srbije_mali

Чланства

Већ дуги низ година Електронски факултет у Нишу је члан међународних институција и различитих програма међународне сарадње.

ieee logo mb tagline

images-1