• Електронски факултет обележио 58 година постојања и рада

Електронски факултет у Нишу протекле недеље обележио је 58 година постојања и рада.

• Зашто Електронски факултет у Нишу?

Електронски факултет у Нишу представља врхунску образовну и научноистраживачку организацију и институцију од посебног друштвеног интереса која успешно прати развој електротехнике и информационо-комуникационих технологија у свету рачунарства.

Обавештења за студенте

Обавештења за запослене

Признање из Иванић - Града

Наставник Електронског факултета из Ниша, доц. др Љубомир Врачар, добитник је две Златне плакете на овогодишњој 5. Изложби иновација Иванић - Град одржаној 17. и 18. маја у Републици Хрватској и то за “Аквизициони систем СмартЛаб” и “Самонапајајући сензорски систем “CVET” (Energy Harvesting WSN)”.

ivanic

Почетком 2014. године Електронички и рачунални клуб у сарадњи са удружењем иноватора Хрватске и Заједницом техничке културе Загребачке жупаније, те уз покровитељство Иванић - Града и Загребачке жупаније покренуло је пројекат међужупанијске изложбе иновација Иванић - Град I3G  који се од тада сваке године у мају одржава у Иванић - Граду.
Након четири успешне године и због све већег занимања учесника, изложба је у овој, својој петој години одржавања, прерасла у међународну на којој су представљени иновативни радови, идеје, пројекти, производи и услуге.

@ElfakMail

Molimo Vas da koristite sledeći link za pristup webmailu:

WEBMAIL

Prof. dr Gradimir V. Milovanović, redovni član SANU, održaće predavanje pod naslovom “Ortogonalni polinomi u komple… https://t.co/AsSFo4Sfkc
Danas se pojavio MS Planner na vasim @elfak.rs nalozima https://t.co/OKSgxZHDug
Zbog sezone godisnjih odmora i predstojeceg prijemnog ispita Racunski Centar radi smanjenim kapacitetima.Molimo vas za malo strpljenja.Hvala
Za vreme trajanja manifestacije "Nauk nije bauk" WiFi na fakultetu ce biti dostupan samo za ucesnike.
Zbog odrzavanja Job Fair-a , ELFAK-INTERNET ce biti nedostupan za studente do 9.3.2016. Hvala na razumevanju.

Вип студент

vip

Aкредитација

Сви студијски програми Електронског факултета су акредитовани од стране Комисије за акредитацију и проверу квалитета Министарства просвете Републике Србије

grb srbije_mali

Чланства

Већ дуги низ година Електронски факултет у Нишу је члан међународних институција и различитих програма међународне сарадње.

ieee logo mb tagline

images-1