• Зашто Електронски факултет у Нишу?

Електронски факултет у Нишу представља врхунску образовну и научноистраживачку организацију и институцију од посебног друштвеног интереса која успешно прати развој електротехнике и информационо-комуникационих технологија у свету рачунарства.

• Електронски факултет обележио 58 година постојања и рада

Електронски факултет у Нишу протекле недеље обележио је 58 година постојања и рада.

Обавештења за студенте

Обавештења за запослене

Промоција такмичења за најбољу технолошку иновацију

Позивамо вас да дођете на промоцију Такмичења за најбољу технолошку иновацију у Србији 2018.

Промоција ће се одржати у среду 11. априла са почетком у 12 часова у Стартап центру, који се налази  у оквиру Електронског факултета у Нишу, ул. Александра Медведева 14.

Такмичење се, као државни пројекат, одвија у заједничкој организацији Министарства просвете, науке и технолошког развоја, а реализује га Организациони тим са Факултета техничких наука у Новом Саду и Технолошко-металуршког факултета у Београду. Партнери у организацији су Привредна комора Србије, Стална конференција градова и општина, РТС, РТВ, као и сви други медији са националном, регионалном или локалном фреквенцијом. Подршку овом Такмичењу пружају Канцеларија за локални економски развој Град Ниш и Центар за иновативно предузетништво Стартап центар Ниш.

Промоцију ће одржати проф. др Драган Повреновић, дипл.инж, координатор такмичења у претходних четрнаест година.

Након презентације досадашњих резултата и категорија на овогодишњем такмичењу, предвиђен је разговор на тему како учествовати и шта само учешће доноси потенцијалним такмичарима.

Све додатне информације о такмичењу могу се пронаћи на сајту www.inovacija.org

inovacija-logo

@ElfakMail

Molimo Vas da koristite sledeći link za pristup webmailu:

WEBMAIL

Prof. dr Gradimir V. Milovanović, redovni član SANU, održaće predavanje pod naslovom “Ortogonalni polinomi u komple… https://t.co/AsSFo4Sfkc
Danas se pojavio MS Planner na vasim @elfak.rs nalozima https://t.co/OKSgxZHDug
Zbog sezone godisnjih odmora i predstojeceg prijemnog ispita Racunski Centar radi smanjenim kapacitetima.Molimo vas za malo strpljenja.Hvala
Za vreme trajanja manifestacije "Nauk nije bauk" WiFi na fakultetu ce biti dostupan samo za ucesnike.
Zbog odrzavanja Job Fair-a , ELFAK-INTERNET ce biti nedostupan za studente do 9.3.2016. Hvala na razumevanju.

Вип студент

vip

Aкредитација

Сви студијски програми Електронског факултета су акредитовани од стране Комисије за акредитацију и проверу квалитета Министарства просвете Републике Србије

grb srbije_mali

Чланства

Већ дуги низ година Електронски факултет у Нишу је члан међународних институција и различитих програма међународне сарадње.

ieee logo mb tagline

images-1