• Зашто Електронски факултет у Нишу?

Електронски факултет у Нишу представља врхунску образовну и научноистраживачку организацију и институцију од посебног друштвеног интереса која успешно прати развој електротехнике и информационо-комуникационих технологија у свету рачунарства.

• Бруцоши, добродошли!

На Електронском факултету у Нишу подељени су индекси новој генерацији студената. Свечана додела одржана је у препуном амфитетру А1, чиме је факултет још једном потврдио да је у последњих неколико година неприкосновен по броју бруцоша.

• Признање из Иванић - Града

Наставник Електронског факултета из Ниша, доц. др Љубомир Врачар, добитник је две Златне плакете на овогодишњој 5. Изложби иновација Иванић - Град.

Обавештења за студенте

Обавештења за запослене

Промоција такмичења за најбољу технолошку иновацију

Позивамо вас да дођете на промоцију Такмичења за најбољу технолошку иновацију у Србији 2018.

Промоција ће се одржати у среду 11. априла са почетком у 12 часова у Стартап центру, који се налази  у оквиру Електронског факултета у Нишу, ул. Александра Медведева 14.

Такмичење се, као државни пројекат, одвија у заједничкој организацији Министарства просвете, науке и технолошког развоја, а реализује га Организациони тим са Факултета техничких наука у Новом Саду и Технолошко-металуршког факултета у Београду. Партнери у организацији су Привредна комора Србије, Стална конференција градова и општина, РТС, РТВ, као и сви други медији са националном, регионалном или локалном фреквенцијом. Подршку овом Такмичењу пружају Канцеларија за локални економски развој Град Ниш и Центар за иновативно предузетништво Стартап центар Ниш.

Промоцију ће одржати проф. др Драган Повреновић, дипл.инж, координатор такмичења у претходних четрнаест година.

Након презентације досадашњих резултата и категорија на овогодишњем такмичењу, предвиђен је разговор на тему како учествовати и шта само учешће доноси потенцијалним такмичарима.

Све додатне информације о такмичењу могу се пронаћи на сајту www.inovacija.org

inovacija-logo

@ElfakMail

Molimo Vas da koristite sledeći link za pristup webmailu:

WEBMAIL

Studenti i ostali. Sutra na ELFAK-u #gigatronmasters https://t.co/Yn5Dz1gUyE
Milos Stamenovic je OOO do 25.5.2017. Hvala
U 2017-toj ce bit neophodan SSL sertifikat https://t.co/wZoghx1u0l

Вип студент

vip

Aкредитација

Сви студијски програми Електронског факултета су акредитовани од стране Комисије за акредитацију и проверу квалитета Министарства просвете Републике Србије

grb srbije_mali

Чланства

Већ дуги низ година Електронски факултет у Нишу је члан међународних институција и различитих програма међународне сарадње.

ieee logo mb tagline

images-1