• Електронски факултет обележио 58 година постојања и рада

Електронски факултет у Нишу протекле недеље обележио је 58 година постојања и рада.

• Зашто Електронски факултет у Нишу?

Електронски факултет у Нишу представља врхунску образовну и научноистраживачку организацију и институцију од посебног друштвеног интереса која успешно прати развој електротехнике и информационо-комуникационих технологија у свету рачунарства.

Обавештења за студенте

Обавештења за запослене

Упис на Докторске академске студије у другом уписном року – календар дешавања

doktorske

Распоред дешавања свих догађаја везаних за упис студената у прву годину докторских академских студија школске 2018/2019. године у другом уписном року.

29.10. – 06.11.

Пријављивање кандидата обавиће се на шалтеру Службе за студентска питања од 10:00 до 14:00 сати.

Списак пријављених кандидата биће објављен 07.11. до 12:00 сати.

четвртак

08.11.

Примедбе на списак пријављених кандидата доставити у писаној форми на шалтер Службе за студентска питања до 12:00 сати.

Разматрање приспелих приговора обавиће Комисија истог дана од 12:00 до 13:00 сати.

Коригован списак биће објављен до 15:00 сати.

петак

09.11.

Прелиминарна ранг листа кандидата који су остварили услов за упис биће објављен до 12:00 сати.

уторак

13.11.

Приговор на прелиминарну ранг листу кандидата доставити у писаној форми на шалтер Службе за студентска питања до 12:00 сати.

Одлука декана биће објављена истога дана.

Коначна ранг листа кандидата који су стекли право да се упишу биће објављена до 15:00 сати.

среда и четвртак, 14. и 15.11.

Упис кандидата по коначној ранг листи обављаће се на шалтеру Службе за студентска питања у времену од 10:00 до 14:00 сати.

Напомена: Сва потребна обавештења у вези уписа биће истакнута на огласној табли и на интернет страници факултета најкасније до 12.11.2018. године у 14:00 сати.

@ElfakMail

Molimo Vas da koristite sledeći link za pristup webmailu:

WEBMAIL

Prof. dr Gradimir V. Milovanović, redovni član SANU, održaće predavanje pod naslovom “Ortogonalni polinomi u komple… https://t.co/AsSFo4Sfkc
Danas se pojavio MS Planner na vasim @elfak.rs nalozima https://t.co/OKSgxZHDug
Zbog sezone godisnjih odmora i predstojeceg prijemnog ispita Racunski Centar radi smanjenim kapacitetima.Molimo vas za malo strpljenja.Hvala
Za vreme trajanja manifestacije "Nauk nije bauk" WiFi na fakultetu ce biti dostupan samo za ucesnike.
Zbog odrzavanja Job Fair-a , ELFAK-INTERNET ce biti nedostupan za studente do 9.3.2016. Hvala na razumevanju.

Вип студент

vip

Aкредитација

Сви студијски програми Електронског факултета су акредитовани од стране Комисије за акредитацију и проверу квалитета Министарства просвете Републике Србије

grb srbije_mali

Чланства

Већ дуги низ година Електронски факултет у Нишу је члан међународних институција и различитих програма међународне сарадње.

ieee logo mb tagline

images-1