• Електронски факултет обележио 58 година постојања и рада

Електронски факултет у Нишу протекле недеље обележио је 58 година постојања и рада.

• Зашто Електронски факултет у Нишу?

Електронски факултет у Нишу представља врхунску образовну и научноистраживачку организацију и институцију од посебног друштвеног интереса која успешно прати развој електротехнике и информационо-комуникационих технологија у свету рачунарства.

Обавештења за студенте

Обавештења за запослене

Извештај комисије за оцену и одбрану докторске дисертације дипл. инж Муханад Хашим Дхеаа Алмавлаве

obavestenje

Извештај Комисије за оцену и одбрану докторске дисертације дипл. инж Муханад Хашим Дхеаа Алмавлаве под насловом

" Један приступ пројектовању дигиталног управљања с клизним режимом за ДЦ-ДЦ конверторе"

налази се у библиотеци до 15.02.2018.године и може се преузети са следећег линка.

@ElfakMail

Molimo Vas da koristite sledeći link za pristup webmailu:

WEBMAIL

Prof. dr Gradimir V. Milovanović, redovni član SANU, održaće predavanje pod naslovom “Ortogonalni polinomi u komple… https://t.co/AsSFo4Sfkc
Danas se pojavio MS Planner na vasim @elfak.rs nalozima https://t.co/OKSgxZHDug
Zbog sezone godisnjih odmora i predstojeceg prijemnog ispita Racunski Centar radi smanjenim kapacitetima.Molimo vas za malo strpljenja.Hvala
Za vreme trajanja manifestacije "Nauk nije bauk" WiFi na fakultetu ce biti dostupan samo za ucesnike.
Zbog odrzavanja Job Fair-a , ELFAK-INTERNET ce biti nedostupan za studente do 9.3.2016. Hvala na razumevanju.

Вип студент

vip

Aкредитација

Сви студијски програми Електронског факултета су акредитовани од стране Комисије за акредитацију и проверу квалитета Министарства просвете Републике Србије

grb srbije_mali

Чланства

Већ дуги низ година Електронски факултет у Нишу је члан међународних институција и различитих програма међународне сарадње.

ieee logo mb tagline

images-1