Font size
  • Меморандум о сарадњи са компанијом НИС

Електронски и Машински факултет потписали су Меморандуме о сарадњи са компанијом НИС.

• Сарадња Ратела и Електронског факултета

Електронски факултет је потписао пословно-техничку сарадњу са Регулаторном агенцијом за електронске комуникације и поштанске услуге – РАТЕЛ.

• Зашто Електронски факултет у Нишу?

Електронски факултет у Нишу представља врхунску образовну и научноистраживачку организацију и институцију од посебног друштвеног интереса која успешно прати развој електротехнике и информационо-комуникационих технологија у свету рачунарства.

Обавештења за студенте

Обавештења за запослене

Конкурс за доделу стипендије Zumtobel Group

Zumtobel Group Србија расписује конкурс за доделу стипендија за школску 2018/2019. годину за студенте Електронског факултета.
На Конкурс се могу пријавити студенти који испуњавају следеће услове:
- да су држављани Републике Србије,
- да су редовни студенти треће године студија на државном факултету,
- да су редовни студенти са положеним испитима из претходних година студија са укупном просечном оценом једнаком или вишом од 7.50,
- да поседују активно знање енглеског језика,
- да поседују напредно знање коришћења MS Office пакета,
- да не примају стипендију, кредит или други облик субвенције на име трошкова школарине од другог даваоца,
- да у тренутку подношења захтева нису обновили више од једне године студија.

Дефинисани критеријуми за доделу стипендије обухватају следеће:
- успех на факултету (висина просечне оцене свих положених испита и динамика студирања),
- познавање енглеског језика,
- професионални интервју (реализован од стране HR одељења и експерта у струци, предвиђен за кандидате који уђу у ужи избор).

Документација коју студент доставља:
- уверење о држављанству,
- кратка биографија (CV) са фотографијом,
- доказ о уписаној години студија са списком положених предмета и просечном оценом у току студирања,
- опционо: сертификати о додатним курсевима (енглески, MS Office).
Обавеза стипендираног студента је :
- да активно учествује у додељеним пројектима,
- да редовно упише наредну годину студија,
- да редовно полаже испите и доставља доказ о положеним испитима,
- да по завршетку студирања настави рад код послодавца у временском периоду који је најмање једнак периоду стипендирања (на радном месту које одговара његовој стручној спреми).

Детаљи стипендирања биће уређени посебним уговором између стипендисте и послодавца.
Појединачна стипендија износи 20.000 РСД месечно у 10 једнаких месечних рата по години студирања.
Документација се доставља Продекану за наставу Електронског Факултета до 30.06.2018.

Документ се може преузети са следећег линка.

ZG Lighting SRB d.o.o.

Крунска 73

СРБ – 11000 Београд

Србија

Пиб : 109939748

Матични број: 21271179

@ElfakMail

Molimo Vas da koristite sledeći link za pristup webmailu:

WEBMAIL

Prof. dr Gradimir V. Milovanović, redovni član SANU, održaće predavanje pod naslovom “Ortogonalni polinomi u komple… https://t.co/AsSFo4Sfkc
Danas se pojavio MS Planner na vasim @elfak.rs nalozima https://t.co/OKSgxZHDug
Zbog sezone godisnjih odmora i predstojeceg prijemnog ispita Racunski Centar radi smanjenim kapacitetima.Molimo vas za malo strpljenja.Hvala
Za vreme trajanja manifestacije "Nauk nije bauk" WiFi na fakultetu ce biti dostupan samo za ucesnike.
Zbog odrzavanja Job Fair-a , ELFAK-INTERNET ce biti nedostupan za studente do 9.3.2016. Hvala na razumevanju.

Вип студент

vip

Aкредитација

Сви студијски програми Електронског факултета су акредитовани од стране Комисије за акредитацију и проверу квалитета Министарства просвете Републике Србије

grb srbije_mali

Чланства

Већ дуги низ година Електронски факултет у Нишу је члан међународних институција и различитих програма међународне сарадње.

ieee logo mb tagline

images-1