Font size

Служба за студентска питања

Тел: +381-18-529-623
Просторија: 13 (приземље)

Служба за студентска питања обавља послове уписа и исписа студената на све нивое студија које се реализују на Факултету, све административне послове око организовања наставе и испита, израде и одбране дипломских радова, специјалистичких радова, магистарских теза и докторских дисертација, обраду података и све административне послове по студентским захтевима.

У оквиру Службе за студентска питања систематизована су следећа радна места:

Љиљана Михајловић
Виши самостални референт за последипломске студије и студентска питања-шеф службе

Сузана Мадић
Виши самостални референт за студентска питања

Летица Обрадовић
Виши самостални референт за студентска питања

Иван Митић
Самостални референт за студентска питања

Радом Службе, поред шефа Службе, руководе продекан и секретар Факултета.