• Зашто Електронски факултет у Нишу?

Електронски факултет у Нишу представља врхунску образовну и научноистраживачку организацију и институцију од посебног друштвеног интереса која успешно прати развој електротехнике и информационо-комуникационих технологија у свету рачунарства.

• Електронски факултет обележио 58 година постојања и рада

Електронски факултет у Нишу протекле недеље обележио је 58 година постојања и рада.

Обавештења за студенте

Обавештења за запослене

Stipendija “Research in Paris”

Grad Pariz je raspisao konkurs za finansiranje boravka stranih istraživača–post-doktoranata i starijih istraživača u državnim laboratorijama u Parizu (Pariz intra muros).

Cilj ovog programa je ostvarivanje nove, dugoročne saradnje i učvršćivanje već postojećih programa između istraživačkih centara velikih svetskih gradova i grada Pariza.

Krajnji rok za podnošenje kandidatura za ovaj program je 28. februar 2013. godina do 12 h isključivo elektronskim putem.

Prezentacija stipendija je zakazana za 8. februar 2013. godine u sali 1 Elektronskog fakulteta u 12 č.

Više informacija možete pronaći na sajtu: link

@ElfakMail

Molimo Vas da koristite sledeći link za pristup webmailu:

WEBMAIL

Prof. dr Gradimir V. Milovanović, redovni član SANU, održaće predavanje pod naslovom “Ortogonalni polinomi u komple… https://t.co/AsSFo4Sfkc
Danas se pojavio MS Planner na vasim @elfak.rs nalozima https://t.co/OKSgxZHDug
Zbog sezone godisnjih odmora i predstojeceg prijemnog ispita Racunski Centar radi smanjenim kapacitetima.Molimo vas za malo strpljenja.Hvala
Za vreme trajanja manifestacije "Nauk nije bauk" WiFi na fakultetu ce biti dostupan samo za ucesnike.
Zbog odrzavanja Job Fair-a , ELFAK-INTERNET ce biti nedostupan za studente do 9.3.2016. Hvala na razumevanju.

Вип студент

vip

Aкредитација

Сви студијски програми Електронског факултета су акредитовани од стране Комисије за акредитацију и проверу квалитета Министарства просвете Републике Србије

grb srbije_mali

Чланства

Већ дуги низ година Електронски факултет у Нишу је члан међународних институција и различитих програма међународне сарадње.

ieee logo mb tagline

images-1