Font size

Презентација модула Телекомуникације на Основним академским студијама

obavestenje

Презентација модула Телекомуникације на основним академским студијама Електронског факултета у Нишу одржаће се у петак, 16.09.2016. године у 10:00 у амфитеатру А4.

Са задовољством информишемо студенте да ће на презентацији учествовати „Телеком Србија“, водећа домаћа компанија у области фиксне и мобилне телефоније, интернета и мултимедије. Као представник Телекома говориће дипл. инж. Маја Мрдаковић, шеф службе планирања и развоја, регија Ниш.

Такође, у оквиру презентације учествоваће неколико младих инжењера, који су током студија на овом усмерењу стекли потребна знања и данас успешно граде своју професионалну каријеру у области телекомуникација. Своја искуства представиће:
•    Дипл. инж. Рајко Симић, Process Engineer for Engine Transmission Managment, Johnson Electric, Ниш
•    Дипл. инж. Драгана Ђорђевић, Automotive Quality Engineer, Истраживачко-развојни институт РТ-ТК д.о.о., Нови Сад
•    Дипл. инж. Ана Ђорђевић и дипл. инж. Марко Личанин, Project Managers, Decibel, Софија, Бугарска.

Позивамо вас да присуствујете презентацији, где ћете моћи и кроз директан контакт са гостима из привреде и наставницима/сарадницима да се додатно информишете о могућностима које пружа модул.