Конкурс ЕРАСМУС+ програма Универзитета у Нишу за стипендирање мобилности студената на Малардален универзитету у Шведској

obavestenje

Универзитет у Нишу, у оквиру програма мобилности Ерасмус+, објавио је Конкурс за стипендирање мобилности студената на Малардален универзитету у Шведској
Конкурс је отворен до 20. октобра 2017. године.

Информације о потребној документацији и остале детаље конкурса можете наћи на сајту универзитета:

За упутство о попуњавању уговора о учењу обратити се електронским путем академском координатору, доц. др Златици Маринковић ( This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ) или административном координатору, Ивани Коцић ( This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. )